Co robimy, dokąd zmierzamy

Dla kogo pracujemy?


To nauczyciel wie jak uczyć – my chcemy tylko dostarczyć narzędzia i zapewnić bezpieczeństwo oraz wygodę z ich korzystania. Chcemy, aby super pomysły aktywnych i zaangażowanych nauczycieli na ciekawe lekcje stały się rzeczywistością. Dążymy do tego, abyście Państwo mogli wymieniać się pomysłami, opiniami i wiedzą. Ta strona powstaje dla Państwa pożytku i wygody. Zapraszamy do współpracy – dziękujemy za opinie i uwagi.

Zakres działalności

Firma Synapia Sp. z o.o. oferuje pełne wyposażenie i opiekę dla szkół w zakresie nowoczesnych pomocy dydaktycznych:

  • sprzętu interaktywnego, multimedialnego i komputerowego,
  • oprogramowania przydatnego nauczycielom do przygotowania i prowadzenia lekcji (systemy operacyjne, programy użytkowe, programy do nauki poszczególnych przedmiotów, programy interaktywne do tablic, tabletów i pilotów),
  • innych pomocy dydaktycznych typu plansze interaktywne, EDU-ROMy.

Przy sprzedaży zapewniamy pełne wsparcie w postaci:

  • pomocy przy wyborze optymalnego rozwiązania i kompletacji dedykowanych zestawów,
  • instalacji w wymaganym zakresie (montaż tablic i projektorów, instalacje komputerów i oprogramowania i inne w zależności od potrzeb),
  • szkoleń, w tym praktycznych warsztatów, z zakresu wykorzystania sprzętu i oprogramowania interaktywnego dla nauczycieli różnego typu szkół i na różnych stopniach zaawansowania i w różnych grupach tematycznych (szkolenia dla nauczycieli humanistów, matematyków, lektorów języków obcych, nauczycieli klas I-III i innych).

Na naszej stronie znajdziecie też Państwo przykłady gotowych materiałów, ćwiczenia do wykorzystania na lekcjach, pomysły na zabawy interaktywne, ciekawe linki, gotowe programy typu freeware dla nauczycieli różnych przedmiotów. I oczywiście aktualizacje oprogramowania do tablic i tabletów interaktywnych oraz pilotów do testów i ankiet.

Nie tylko wieloletnie doświadczenie handlowe naszych pracowników, ale również fakt, że są to byli nauczyciele sprawia, że jesteśmy na bieżąco i trafiamy w rozpoznane potrzeby naszych Klientów.

 


Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

infolinia

Kontakt telefoniczny
(+48 42) 288 16 99
Kontakt mailowy
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.